Menu
Krepšelis

Foteliai / Pufai / Krėslai

Miegamas fotelis - Junior (119) Miegamas fotelis - Junior (119)
TOP
Junior - maža sofa lova, kuri idealiai tiks mažoms patalpoms.Korpusas iš medžio drožlių plokštės.Siauri, kieti porankiai aptraukti apmušalų medžiaga.Komplekte yra dvi didelės pagalvės.Erdvi dėžė patalynės laikymui.Modelis turi daug spalvų. Tinkamiausią variantą savo interjerui galite pasirinkti iš s..
251.00€
Junior (mod.2) - mažo dydžio sofa lova yra puikus pasirinkimas mažiems apartamentams.Sėdynė pagaminta iš labai elastingų poliuretano putų ir turi tvirtą pagrindą iš medžio drožlių plokštės.Lengvai transformuojama iš sofos į lovą.Siauri, standūs porankiai aptraukti apmušalų medžiaga.Priekinė apatinė ..
258.00€
Miegamas fotelis - Junior (90) Miegamas fotelis - Junior (90)
TOP
Junior fotelis-lova sulankstytas atrodo kompaktiškai, o išskleistas tampa erdvia ir patogia lova.Dėl patikimo ir lengvai naudojamo transformavimo mechanizmo kėdė lengvai ir greitai atsiskleidžia.Modelyje yra patalynės dėžė.Modelis turi daugiau spalvų. Tinkamiausią variantą savo interjerui galite pas..
186.00€
Miegamas Fotelis - Monakas Miegamas Fotelis - Monakas
Naujiena
Didelis miegamas fotelis Monakas su patalynės dėže...
370.00€
Prima - puikus modernus minkštų baldų pavyzdys, kuriame derinamas komfortas ir stilingas modernus dizainas.Modelis turi tvirtą rėmą, pagamintą iš MDF, ir užpildą - elastingą poliuretano putą.Talpi patalynės dėžė.Transformacijos mechanizmas „Eurobook“.Sodrios spalvos pagalvės su dekoratyviniais papuo..
287.00€
Prima (mod.1) - kompaktiška sofa puikiai tinkanti mažame kambaryje.„Eurobook“ transformacijos mechanizmas.Tvirtas rėmas pagamintas iš MDF ir apgaubtas labai elastinga poliuretano puta.Erdvi patalynės dėžė...
294.00€
Miegamas foteliukas Miegamas foteliukas
Naujiena
Nedidelis, kompatiškas fotelis, miegama vieta 80x200 cm.Yra patalynės dėžė.Korpusas šviesus sonoma.Audinys skiriasi nuo pavaizduotų nuotraukoje. Spalva parenkama atsitiktinai iš esančių sandėlyje...
160.00€
Miegamas Foteliukas - Mažylis Miegamas Foteliukas - Mažylis
Naujiena
Miegamas foteliukas Mažylis.„Monolith” yra švelnus audinys, padengtas apsauginiu sluoksniu, kuris yra atsparus vandeniui, todėl išpylus skysčius audinį lengva nuvalyti. Medžiaga pasižymi itin dideliu atsparumu dilimui, nesipūkuoja. ..
190.00€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)