Menu
Krepšelis

Lovos

Dviaukštė Lova - Alba Dviaukštė Lova - Alba
TOP
„Alba“ dviaukštė lova yra puikus sprendimas dėl kompaktiškumo ir pritaikymo bet kokio stiliaus interjerui. Du erdvūs stalčiai suteikia vietos patalynei, knygoms ir kitiems daiktams.„Alba“ dviaukštė lova yra ne tik patogi, bet ir patikima. Ji pagaminta iš didelio stiprumo medžiagų. Siekiant užtikrint..
241.00€
Kampinė dviaukštė lova su sofa - Eliza Gold Kampinė dviaukštė lova su sofa - Eliza Gold
TOP
Kampinė Eliza Gold dviaukštė lova.Apačioje - sofa lova su nepriklausomų spyruoklių (540 vnt.) bloku, kurią bus galima lengvai išlankstyti, ir susidėti daiktus esančioje dėžėje. Kampas yra universalus, galima montuoti tiek iš dešinės, tiek iš kairės pusės.Viršuje - viengulė lova su aukštais šonais, k..
450.00€
Tachta - Monika Tachta - Monika
TOP
Monika - patogi ir moderni sofa.Visame paviršiuje yra 280 nepriklausomų ANTINOISE spyruoklių, kurios skatina kokybišką miegą ir turi ortopedinį poveikį.Modelis su pakėlimo mechanizmu.Erdvi patalynės dėžė.Produktas turi universalų porankį. Jis gali būti montuojamas iš kurios norite pusės.Ant porankio..
205.00€
Tachta - Viengulė Su Čiužiniu Tachta - Viengulė Su Čiužiniu
TOP
Čiužinys: spyruoklės + porolonas. Universali pusė, pasirenkama montavimu metu.Korpuso spalva šviesi - sonoma.Yra patalynės dėžė.Audinio spalva skiriasi nuo pavaizduotos nuotraukoje. Galimybės rinktis spalvą nėra, ji yra parenkama atsitiktinai iš turimų sandėlyje...
160.00€
Viengulė lova - Boss Viengulė lova - Boss
TOP
Lova universaliDėl spalvų teirautis info@geniobaldai.lt..
200.00€
Eliza Soft viengulė lova su minkštais šonais, su pakėlimo mechanizmu, patalynės dėže.Čiužinio dydis: 90 x 200 cm...
190.00€
Lova Eliza puikiai tiks vaiko arba paauglio kambaryje.Yra pakėlimo mechanizmas, erdvi dėžė patalynei ir kitiems daiktams susidėti.Spalva - balta matinė...
189.00€
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)