Menu
Krepšelis

Lovos

Dviaukštė lova Alba Dviaukštė lova Alba
TOP
„Alba“ dviaukštė lova yra puikus sprendimas dėl kompaktiškumo ir pritaikymo bet kokio stiliaus interjerui. Du erdvūs stalčiai suteikia vietos patalynei, knygoms ir kitiems daiktams.„Alba“ dviaukštė lova yra ne tik patogi, bet ir patikima. Ji pagaminta iš didelio stiprumo medžiagų. Siekiant užtikrint..
241.00€
Kampinė Eliza Gold dviaukštė lova.Apačioje - sofa lova su nepriklausomų spyruoklių (540 vnt.) bloku, kurią bus galima lengvai išlankstyti, ir susidėti daiktus esančioje dėžėje. Kampas yra universalus, galima montuoti tiek iš dešinės, tiek iš kairės pusės.Viršuje - viengulė lova su aukštais šonais, k..
479.00€
Lova Eliza puikiai tiks vaiko arba paauglio kambaryje.Yra pakėlimo mechanizmas, erdvi dėžė patalynei ir kitiems daiktams susidėti.Spalva - balta matinė...
189.00€
Tachta - Monika Tachta - Monika
TOP
Monika - patogi ir moderni sofa.Visame paviršiuje yra 280 nepriklausomų ANTINOISE spyruoklių, kurios skatina kokybišką miegą ir turi ortopedinį poveikį.Modelis su pakėlimo mechanizmu.Erdvi patalynės dėžė.Produktas turi universalų porankį. Jis gali būti montuojamas iš kurios norite pusės.Ant porankio..
222.00€
Čiužinys: spyruoklės + porolonas. Universali pusė, pasirenkama montavimu metu.Korpuso spalva šviesi - sonoma.Yra patalynės dėžė.Audinio spalva skiriasi nuo pavaizduotos nuotraukoje. Galimybės rinktis spalvą nėra, ji yra parenkama atsitiktinai iš turimų sandėlyje...
160.00€
Viengulė lova - Boss Viengulė lova - Boss
Naujiena
Lova universaliDėl spalvų teirautis info@geniobaldai.lt..
205.00€
Viengulė Lova - Eliza Soft Viengulė Lova - Eliza Soft
Naujiena
Eliza Soft viengulė lova su minkštais šonais, su pakėlimo mechanizmu, patalynės dėže.Čiužinio dydis: 90 x 200 cm...
190.00€
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)