Menu
Krepšelis

Vaikų kambario komplektai

Lova Alba (mod.1) yra daugiafunkcinis gaminys – patogi lova viršutiniame aukšte, erdvi kampinė spinta rūbams susidėti, kompiuterio stalas, kuriame ant ratukų galima ištraukti papildomą stalviršį, taip pat lentyna. Dėl šio dizaino sprendimo kambaryje lieka daugiau laisvos vietos.L..
295.00€
Eliza Delux - daugiafunkcinė dviaukštė lova kartu su erdvia spinta ir darbo vieta su knygų lentyna.Lova pagaminta iš medžio drožlių plokštės.Viršuje yra miegamoji vieta, lipama kopėčiomis, pritvirtintomis prie šono (kopėčias galima montuoti iš kurios norite pusės)...
245.00€
Dviaukštė lova Alba Dviaukštė lova Alba
TOP
„Alba“ dviaukštė lova yra puikus sprendimas dėl kompaktiškumo ir pritaikymo bet kokio stiliaus interjerui. Du erdvūs stalčiai suteikia vietos patalynei, knygoms ir kitiems daiktams.„Alba“ dviaukštė lova yra ne tik patogi, bet ir patikima. Ji pagaminta iš didelio stiprumo medžiagų. Siekiant užtikrint..
241.00€
Eliza Gold dviaukštė lova.Apačioje - sofa lova su nepriklausomų spyruoklių (540 vnt.) bloku, kurią bus galima lengvai išlankstyti, ir susidėti daiktus esančioje dėžėje.Viršuje - viengulė lova su aukštais šonais, kurie neleis iškristi.Prie pasirinkto šono montuojamos kopėčios.Viršutinės lovos matmeny..
410.00€
Kampinė Eliza Gold dviaukštė lova.Apačioje - sofa lova su nepriklausomų spyruoklių (540 vnt.) bloku, kurią bus galima lengvai išlankstyti, ir susidėti daiktus esančioje dėžėje. Kampas yra universalus, galima montuoti tiek iš dešinės, tiek iš kairės pusės.Viršuje - viengulė lova su aukštais šonais, k..
479.00€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)