Menu
Krepšelis

Vaikų kambario komplektai

Daugiafunkcinė Lova - Alba (Mod.1) Daugiafunkcinė Lova - Alba (Mod.1)
TOP
Lova Alba (mod.1) yra daugiafunkcinis gaminys – patogi lova viršutiniame aukšte, erdvi kampinė spinta rūbams susidėti, kompiuterio stalas, kuriame ant ratukų galima ištraukti papildomą stalviršį, taip pat lentyna. Dėl šio dizaino sprendimo kambaryje lieka daugiau laisvos vietos.L..
295.00€
Dviaukštė Lova - Alba Dviaukštė Lova - Alba
TOP
„Alba“ dviaukštė lova yra puikus sprendimas dėl kompaktiškumo ir pritaikymo bet kokio stiliaus interjerui. Du erdvūs stalčiai suteikia vietos patalynei, knygoms ir kitiems daiktams.„Alba“ dviaukštė lova yra ne tik patogi, bet ir patikima. Ji pagaminta iš didelio stiprumo medžiagų. Siekiant užtikrint..
241.00€
Dviaukštė Lova Su Sofa - Eliza Gold Dviaukštė Lova Su Sofa - Eliza Gold
TOP
Eliza Gold dviaukštė lova.Apačioje - sofa lova su nepriklausomų spyruoklių (540 vnt.) bloku, kurią bus galima lengvai išlankstyti, ir susidėti daiktus esančioje dėžėje.Viršuje - viengulė lova su aukštais šonais, kurie neleis iškristi.Prie pasirinkto šono montuojamos kopėčios.Viršutinės lovos matmeny..
385.00€
Kampinė dviaukštė lova su sofa - Eliza Gold Kampinė dviaukštė lova su sofa - Eliza Gold
TOP
Kampinė Eliza Gold dviaukštė lova.Apačioje - sofa lova su nepriklausomų spyruoklių (540 vnt.) bloku, kurią bus galima lengvai išlankstyti, ir susidėti daiktus esančioje dėžėje. Kampas yra universalus, galima montuoti tiek iš dešinės, tiek iš kairės pusės.Viršuje - viengulė lova su aukštais šonais, k..
450.00€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)