Menu
Krepšelis

Miegamasis

Miegamasis
Čiužinys - MMB-211 Čiužinys - MMB-211
Naujiena
Nepaisant mažos kainos, čiužinys MMB-211 yra pagamintas iš kokybiškų komponentų bei puikiai prisitaiko prie kūno formų.Malonus liesti antialerginis užvalkalas iš baltos dygsniuotos medvilnės-poliesterio.Įsiūtas L formos užtrauktukas lengvam užvalkalo nuėmimui ir jo skalbimui.Veltinio ..
82.00€
Čiužinys - MMK-212
Naujiena
Nepaisant mažos kainos, čiužinys yra pagamintas iš kokybiškų medžiagų, kurios puikiai prisitaiko prie kūno formų.Antialerginis užvalkalas iš medvilnės-poliesterio trikotažo audinio, dygsniuotas baltai - malonus liesti.Įsiūtas L formos užtrauktukas lengvam užvalkalo nuėmimui ir pl..
91.00€
Čiužinys - TNG-213
Naujiena
Priklauso dvipusių čiužinių grupei, susidedančiai iš 9 zonų kišeninių spyruoklių. Pagaminta pagal naujausias technologijas naudojant aukštos kokybės medžiagas.Antialerginis užvalkalas iš medvilnės-poliesterio trikotažo audinio, dygsniuotas baltai - malonus liesti.Įsiūtas L formos užtr..
100.00€
Čiužinys Aktiv
TOP
Čiužinys pagamintas iš nepriklausomų spyruoklių ANTINOISE bloko, pagaminto naudojant naujausią aukštųjų technologijų, visiškai automatizuotą vieno iš pirmaujančių pasaulio gamintojų įrangą. ANTINOISE spyruoklinis blokas suteikia anatominę atramą kiekvienai jūsų kūno vietai. Spyruoklės yra ..
65.00€
Extra Hard - anatominis ortopedinio efekto dvipusis čiužinys. Čiužinio pagrindą sudaro ANTINOISE nepriklausomų spyruoklinių blokas kartu su labai elastingomis poliuretano putomis ir kokoso sluoksniu.Spyruoklių blokas turi skirtingas kietumo zonas: sustiprintą vidurinę dalį ir minkštesnes galvos ir k..
103.00€
Čiužinys Ekstra Strong
TOP
Extra Strong - anatominis dvipusis čiužinys, turintis ortopedinį poveikį.Čiužinio pagrindą sudaro ANTINOISE nepriklausomų spyruoklių blokas, elastingos poliuretano putos, kokoso pluošto sluoksnis kartu su natūraliu lateksu.Skirtingi čiužinio pusių standumai: vidutiniškai kietoje čiužinio pusėje..
97.00€
Čiužinys Imperial
TOP
Spyruoklių blokas: 4 tipų nepriklausomų novatoriškų ANTINOISE spyruoklių blokas + padidinto elastingumo, skirtingo skersmens ir standumo spyruoklės, 205-225 mm aukščio, supakuotos į atskirus 170-175 mm aukščio maišelius, uždarytos SPANBOND-PROTECT neaustine medžiaga iš abiejų pusių. Vienoje bloko pu..
121.00€
„Klasika“ - be spyruoklių čiužinys su unikalia poliuretano putų pjovimo sistema. Čiužinio bruožas yra kompaktiškas aukštis, kuris yra svarbus dviaukštėms lovoms ir ištraukiamoms lovoms, o dėl mažo svorio jį lengva transportuoti. Minkšti užpildai. Spyruoklinis dvipusis čiužinys „Klasika“ yra 140 mm a..
76.00€
Čiužinys Komfort
TOP
Spyruoklinis blokas suteikia elastingumą ir korpuso palaikymą esant apkrovai. Kaip izoliacinis sluoksnis tarp spyruoklinio bloko ir čiužinio užpildų yra naudojama didelio tankio medžiaga – Spunbondas, kuri sumažina trintį tarp klojamųjų sluoksnių ir čiužinio spyruoklinio bloko. Taip apsaugomas gamin..
78.00€
Čiužinys Royal Liux
TOP
„Royal Liuks“ - aukščiausios kokybės anatominis čiužinys su ortopediniu efektu ir šiuolaikiška vėdinimo sistema viduje. Išskirtinis šio čiužinio bruožas yra jo aukštis (storis). Būtent šis rodiklis, kaip ir čiužinio užpildymas, turi įtakos tinkamai paskirstant apkrovą stuburui. Čiužinio pagrind..
113.00€
Fotelis "Laguna Gloria" - gražus ir patogus, modernus ir kompaktiškas. Pusapvalė kėdės atlošo forma sklandžiai pereina į plačius porankius. Dizainą efektyviai pabrėžia medinės kojelės.Šis kėdės modelis atrodo kūrybiškai ir stilingai, puikiai derės prie bet kokio interjero ir pabrėš gerą savininko sk..
126.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 153 (13 puslapių)