Menu
Krepšelis

Miegamasis

Miegamasis
NOVA – tai neįprastai aukštas čiužinys, dviejų Pocket spyruoklių sistemų pagrindu, patogiam miegui.Čiužinio  ypatybės:kiekviena spyruoklė įvilkta į atskirą tekstilės maišelį;su dviejų Pocket spyruoklių blokų deriniu efektyviam palaikymui;su HR atvirų porų putų poliuretanu minkštumui b..
529.00€
Extra Hard - anatominis ortopedinio efekto dvipusis čiužinys. Čiužinio pagrindą sudaro ANTINOISE nepriklausomų spyruoklinių blokas kartu su labai elastingomis poliuretano putomis ir kokoso sluoksniu.Spyruoklių blokas turi skirtingas kietumo zonas: sustiprintą vidurinę dalį ir minkštesnes galvos ir k..
99.00€
Čiužinys - Extra Strong
TOP
Extra Strong - anatominis dvipusis čiužinys, turintis ortopedinį poveikį.Čiužinio pagrindą sudaro ANTINOISE nepriklausomų spyruoklių blokas, elastingos poliuretano putos, kokoso pluošto sluoksnis kartu su natūraliu lateksu.Skirtingi čiužinio pusių standumai: vidutiniškai kietoje čiužinio pusėje..
93.00€
Čiužinys - Imperial
TOP
Spyruoklių blokas: 4 tipų nepriklausomų novatoriškų ANTINOISE spyruoklių blokas + padidinto elastingumo, skirtingo skersmens ir standumo spyruoklės, 205-225 mm aukščio, supakuotos į atskirus 170-175 mm aukščio maišelius, uždarytos SPANBOND-PROTECT neaustine medžiaga iš abiejų pusių. Vienoje bloko pu..
116.00€
„Klasika“ - be spyruoklių čiužinys su unikalia poliuretano putų pjovimo sistema. Čiužinio bruožas yra kompaktiškas aukštis, kuris yra svarbus dviaukštėms lovoms ir ištraukiamoms lovoms, o dėl mažo svorio jį lengva transportuoti. Minkšti užpildai. Spyruoklinis dvipusis čiužinys „Klasika“ yra 140 mm a..
70.00€
Čiužinys - Komfort
TOP
Spyruoklinis blokas suteikia elastingumą ir korpuso palaikymą esant apkrovai. Kaip izoliacinis sluoksnis tarp spyruoklinio bloko ir čiužinio užpildų yra naudojama didelio tankio medžiaga – Spunbondas, kuri sumažina trintį tarp klojamųjų sluoksnių ir čiužinio spyruoklinio bloko. Taip apsaugomas gamin..
72.00€
Čiužinys - Royal Liuks
TOP
„Royal Liuks“ - aukščiausios kokybės anatominis čiužinys su ortopediniu efektu ir šiuolaikiška vėdinimo sistema viduje. Išskirtinis šio čiužinio bruožas yra jo aukštis (storis). Būtent šis rodiklis, kaip ir čiužinio užpildymas, turi įtakos tinkamai paskirstant apkrovą stuburui. Čiužinio pagrind..
108.00€
Čiužinys - TNG-213 180x200 cm
Naujiena
Priklauso dvipusių čiužinių grupei, susidedančiai iš 9 zonų kišeninių spyruoklių. Pagaminta pagal naujausias technologijas naudojant aukštos kokybės medžiagas.Antialerginis užvalkalas iš medvilnės-poliesterio trikotažo audinio, dygsniuotas baltai - malonus liesti.Įsiūtas L formos užtr..
188.00€
Fotelis Lova - City Fotelis Lova - City
TOP
City - modernus fotelis lova.„Eurobook“ transformacijos mechanizmas.Produkto pagrindą sudaro MDF ir poliuretano putų derinys.Kompaktiško dydžio patalynės dėžė.Audinius galite rinktis tik iš pateiktų pavyzdžių...
153.00€
Fotelis Lova - Prima Fotelis Lova - Prima
TOP
Fotelis-lova Prima yra ne tik sėdėjimui skirtas baldas, bet ir viengulė lova su patalynės dėže.Modelis turi daug spalvų. Tinkamiausią variantą savo interjerui galite pasirinkti iš siūlomų apmušalų audinių pavyzdžių įvairovės. Dėl spalvų klausti.* Gaminio kaina gali skirtis. Kaina priklauso nuo ..
180.00€
Alba 2D - dviejų varstomų durų kampinė spinta pagaminta iš medžio drožlių plokštės.Spalvos: derinys ąžuolas pieniškas/vengė, derinys ąžuolas sonoma/balta matinė...
228.00€
Kampinė Spinta - Alba 2D (400) Kampinė Spinta - Alba 2D (400)
TOP
Alba 2D (400) - dviejų varstomų durų kampinė spinta...
182.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 135 (12 puslapių)