Menu
Krepšelis

Vaikų kambarys

Vaikų kambarys
Fotelis Lova - Junior Fotelis Lova - Junior
TOP
Junior fotelis-lova sulankstytas atrodo kompaktiškai, o išskleistas tampa erdvia ir patogia lova.Dėl patikimo ir lengvai naudojamo transformavimo mechanizmo kėdė lengvai ir greitai atsiskleidžia.Modelyje yra patalynės dėžė.Modelis turi daugiau spalvų. Tinkamiausią variantą savo interjerui galite pas..
171.00€
Sofa Lova - Junior Sofa Lova - Junior
TOP
Junior - maža sofa lova, kuri idealiai tiks mažoms patalpoms.Korpusas iš medžio drožlių plokštės.Siauri, kieti porankiai aptraukti apmušalų medžiaga.Komplekte yra dvi didelės pagalvės.Erdvi dėžė patalynės laikymui.Modelis turi daug spalvų. Tinkamiausią variantą savo interjerui galite pasirinkti iš s..
231.00€
Sofa Lova - Junior (Mod.2) Sofa Lova - Junior (Mod.2)
TOP
Junior (mod.2) - mažo dydžio sofa lova yra puikus pasirinkimas mažiems apartamentams.Sėdynė pagaminta iš labai elastingų poliuretano putų ir turi tvirtą pagrindą iš medžio drožlių plokštės.Lengvai transformuojama iš sofos į lovą.Siauri, standūs porankiai aptraukti apmušalų medžiaga.Priekinė apatinė ..
237.00€
Rėmas - metalinis. Putplastis padengtas rožine/balta dirbtine oda. Reguliuojamas sėdynės aukštis.Atlošo aukštis - 40 cm.Sėdimos vietos aukštis - 40-49 cm.Atlaiko 80 kg svorį.Aukštis 83-92 cm..
66.00€
"Sebring 5208" biuro kėdė yra aptraukta juoda/raudona dirbtine oda.Reguliuojamas kėdės aukštis.Atlošo aukštis - 66 cm...
91.00€
Daugiafunkcinė Lova - Alba (Mod.1) Daugiafunkcinė Lova - Alba (Mod.1)
TOP
Lova Alba (mod.1) yra daugiafunkcinis gaminys – patogi lova viršutiniame aukšte, erdvi kampinė spinta rūbams susidėti, kompiuterio stalas, kuriame ant ratukų galima ištraukti papildomą stalviršį, taip pat lentyna. Dėl šio dizaino sprendimo kambaryje lieka daugiau laisvos vietos.L..
295.00€
Dviaukštė Lova - Alba Dviaukštė Lova - Alba
TOP
„Alba“ dviaukštė lova yra puikus sprendimas dėl kompaktiškumo ir pritaikymo bet kokio stiliaus interjerui. Du erdvūs stalčiai suteikia vietos patalynei, knygoms ir kitiems daiktams.„Alba“ dviaukštė lova yra ne tik patogi, bet ir patikima. Ji pagaminta iš didelio stiprumo medžiagų. Siekiant užtikrint..
241.00€
Dviaukštė Lova Su Sofa - Eliza Gold Dviaukštė Lova Su Sofa - Eliza Gold
TOP
Eliza Gold dviaukštė lova.Apačioje - sofa lova su nepriklausomų spyruoklių (540 vnt.) bloku, kurią bus galima lengvai išlankstyti, ir susidėti daiktus esančioje dėžėje.Viršuje - viengulė lova su aukštais šonais, kurie neleis iškristi.Prie pasirinkto šono montuojamos kopėčios.Viršutinės lovos matmeny..
385.00€
Fotelis Lova - City Fotelis Lova - City
TOP
City - modernus fotelis lova.„Eurobook“ transformacijos mechanizmas.Produkto pagrindą sudaro MDF ir poliuretano putų derinys.Kompaktiško dydžio patalynės dėžė.Audinius galite rinktis tik iš pateiktų pavyzdžių...
153.00€
Fotelis Lova - Prima Fotelis Lova - Prima
TOP
Fotelis-lova Prima yra ne tik sėdėjimui skirtas baldas, bet ir viengulė lova su patalynės dėže.Modelis turi daug spalvų. Tinkamiausią variantą savo interjerui galite pasirinkti iš siūlomų apmušalų audinių pavyzdžių įvairovės. Dėl spalvų klausti.* Gaminio kaina gali skirtis. Kaina priklauso nuo ..
180.00€
Kampinė dviaukštė lova su sofa - Eliza Gold Kampinė dviaukštė lova su sofa - Eliza Gold
TOP
Kampinė Eliza Gold dviaukštė lova.Apačioje - sofa lova su nepriklausomų spyruoklių (540 vnt.) bloku, kurią bus galima lengvai išlankstyti, ir susidėti daiktus esančioje dėžėje. Kampas yra universalus, galima montuoti tiek iš dešinės, tiek iš kairės pusės.Viršuje - viengulė lova su aukštais šonais, k..
450.00€
Kompiuterio Stalas - Grand Kompiuterio Stalas - Grand
TOP
"Grand" kompiuterio stalas kartu su lentynomis, spintelėmis.Spalvos: derinys Vengė Marija/pieniškas ąžuolas; ąžuolas sonoma...
167.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 34 (3 puslapių)