Menu
Krepšelis

Vaikų kambarys

Vaikų kambarys
Rėmas - metalinis. Putplastis padengtas rožine/balta dirbtine oda. Reguliuojamas sėdynės aukštis.Atlošo aukštis - 40 cm.Sėdimos vietos aukštis - 40-49 cm.Atlaiko 80 kg svorį.Aukštis 83-92 cm..
66.00€
"Sebring 5208" biuro kėdė yra aptraukta juoda/raudona dirbtine oda.Reguliuojamas kėdės aukštis.Atlošo aukštis - 66 cm...
91.00€
Lova Alba (mod.1) yra daugiafunkcinis gaminys – patogi lova viršutiniame aukšte, erdvi kampinė spinta rūbams susidėti, kompiuterio stalas, kuriame ant ratukų galima ištraukti papildomą stalviršį, taip pat lentyna. Dėl šio dizaino sprendimo kambaryje lieka daugiau laisvos vietos.L..
295.00€
Dviaukštė Lova - Alba Dviaukštė Lova - Alba
TOP
„Alba“ dviaukštė lova yra puikus sprendimas dėl kompaktiškumo ir pritaikymo bet kokio stiliaus interjerui. Du erdvūs stalčiai suteikia vietos patalynei, knygoms ir kitiems daiktams.„Alba“ dviaukštė lova yra ne tik patogi, bet ir patikima. Ji pagaminta iš didelio stiprumo medžiagų. Siekiant užtikrint..
241.00€
Dviaukštė Lova Su Sofa - Eliza Gold Dviaukštė Lova Su Sofa - Eliza Gold
TOP
Eliza Gold dviaukštė lova.Apačioje - sofa lova su nepriklausomų spyruoklių (540 vnt.) bloku, kurią bus galima lengvai išlankstyti, ir susidėti daiktus esančioje dėžėje.Viršuje - viengulė lova su aukštais šonais, kurie neleis iškristi.Prie pasirinkto šono montuojamos kopėčios.Viršutinės lovos matmeny..
375.00€
Fotelis Lova - City Fotelis Lova - City
TOP
City - modernus fotelis lova.„Eurobook“ transformacijos mechanizmas.Produkto pagrindą sudaro MDF ir poliuretano putų derinys.Kompaktiško dydžio patalynės dėžė.Audinius galite rinktis tik iš pateiktų pavyzdžių...
153.00€
Fotelis Lova - Prima Fotelis Lova - Prima
TOP
Fotelis-lova Prima yra ne tik sėdėjimui skirtas baldas, bet ir viengulė lova su patalynės dėže.Modelis turi daug spalvų. Tinkamiausią variantą savo interjerui galite pasirinkti iš siūlomų apmušalų audinių pavyzdžių įvairovės. Dėl spalvų klausti.* Gaminio kaina gali skirtis. Kaina priklauso nuo ..
180.00€
Kampinė Eliza Gold dviaukštė lova.Apačioje - sofa lova su nepriklausomų spyruoklių (540 vnt.) bloku, kurią bus galima lengvai išlankstyti, ir susidėti daiktus esančioje dėžėje. Kampas yra universalus, galima montuoti tiek iš dešinės, tiek iš kairės pusės.Viršuje - viengulė lova su aukštais šonais, k..
437.00€
Kompiuterio Stalas - Grand Kompiuterio Stalas - Grand
TOP
"Grand" kompiuterio stalas kartu su lentynomis, spintelėmis.Spalvos: derinys Vengė Marija/pieniškas ąžuolas; ąžuolas sonoma...
167.00€
Portas - kompiuterio stalas su atviromis lentynomis ir erdviais uždarais skyriais.Gaminys pagamintas iš medžio drožlių plokštės.Spalva - ąžuolas sonoma/balta matinė derinys. ..
137.00€
Lova - Eliza mod. 1 Lova - Eliza mod. 1
TOP
Eliza lovos modelis sukurs stilingą ir individualų interjerą jūsų vaiko kambaryje. Produktas pagamintas iš baltos drožlių plokštės. Standus rėmas yra visiškai saugus vaikams. Dėl suapvalintų kraštų, apvadų PVC, apsaugomas vaikas nuo sužeidimų. Rėmas yra patvarus ir patikimas. Lovos apačioje yra dėžė..
161.00€
Miegamas fotelis - Junior (119) Miegamas fotelis - Junior (119)
TOP
Junior - maža sofa lova, kuri idealiai tiks mažoms patalpoms.Korpusas iš medžio drožlių plokštės.Siauri, kieti porankiai aptraukti apmušalų medžiaga.Komplekte yra dvi didelės pagalvės.Erdvi dėžė patalynės laikymui.Modelis turi daug spalvų. Tinkamiausią variantą savo interjerui galite pasirinkti iš s..
231.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 35 (3 puslapių)