Menu
Krepšelis

Vaikų kambarys

Vaikų kambarys
Rėmas - metalinis. Putplastis padengtas rožine/balta dirbtine oda. Reguliuojamas sėdynės aukštis.Atlošo aukštis - 40 cm.Sėdimos vietos aukštis - 40-49 cm.Atlaiko 80 kg svorį.Aukštis 83-92 cm..
66.00€
"Sebring 5208" biuro kėdė yra aptraukta juoda/raudona dirbtine oda.Reguliuojamas kėdės aukštis.Atlošo aukštis - 66 cm...
94.00€
Lova Alba (mod.1) yra daugiafunkcinis gaminys – patogi lova viršutiniame aukšte, erdvi kampinė spinta rūbams susidėti, kompiuterio stalas, kuriame ant ratukų galima ištraukti papildomą stalviršį, taip pat lentyna. Dėl šio dizaino sprendimo kambaryje lieka daugiau laisvos vietos.L..
295.00€
Eliza Delux - daugiafunkcinė dviaukštė lova kartu su erdvia spinta ir darbo vieta su knygų lentyna.Lova pagaminta iš medžio drožlių plokštės.Viršuje yra miegamoji vieta, lipama kopėčiomis, pritvirtintomis prie šono (kopėčias galima montuoti iš kurios norite pusės)...
245.00€
Dviaukštė lova Alba Dviaukštė lova Alba
TOP
„Alba“ dviaukštė lova yra puikus sprendimas dėl kompaktiškumo ir pritaikymo bet kokio stiliaus interjerui. Du erdvūs stalčiai suteikia vietos patalynei, knygoms ir kitiems daiktams.„Alba“ dviaukštė lova yra ne tik patogi, bet ir patikima. Ji pagaminta iš didelio stiprumo medžiagų. Siekiant užtikrint..
241.00€
Eliza Gold dviaukštė lova.Apačioje - sofa lova su nepriklausomų spyruoklių (540 vnt.) bloku, kurią bus galima lengvai išlankstyti, ir susidėti daiktus esančioje dėžėje.Viršuje - viengulė lova su aukštais šonais, kurie neleis iškristi.Prie pasirinkto šono montuojamos kopėčios.Viršutinės lovos matmeny..
410.00€
Kampinė Eliza Gold dviaukštė lova.Apačioje - sofa lova su nepriklausomų spyruoklių (540 vnt.) bloku, kurią bus galima lengvai išlankstyti, ir susidėti daiktus esančioje dėžėje. Kampas yra universalus, galima montuoti tiek iš dešinės, tiek iš kairės pusės.Viršuje - viengulė lova su aukštais šonais, k..
479.00€
Kompiuterio Stalas - Grand Kompiuterio Stalas - Grand
TOP
"Grand" kompiuterio stalas kartu su lentynomis, spintelėmis.Spalvos: derinys Vengė Marija/pieniškas ąžuolas; ąžuolas sonoma...
167.00€
Miegamas fotelis - Junior (119) Miegamas fotelis - Junior (119)
TOP
Junior - maža sofa lova, kuri idealiai tiks mažoms patalpoms.Korpusas iš medžio drožlių plokštės.Siauri, kieti porankiai aptraukti apmušalų medžiaga.Komplekte yra dvi didelės pagalvės.Erdvi dėžė patalynės laikymui.Modelis turi daug spalvų. Tinkamiausią variantą savo interjerui galite pasirinkti iš s..
251.00€
Junior (mod.2) - mažo dydžio sofa lova yra puikus pasirinkimas mažiems apartamentams.Sėdynė pagaminta iš labai elastingų poliuretano putų ir turi tvirtą pagrindą iš medžio drožlių plokštės.Lengvai transformuojama iš sofos į lovą.Siauri, standūs porankiai aptraukti apmušalų medžiaga.Priekinė apatinė ..
258.00€
Miegamas fotelis - Junior (90) Miegamas fotelis - Junior (90)
TOP
Junior fotelis-lova sulankstytas atrodo kompaktiškai, o išskleistas tampa erdvia ir patogia lova.Dėl patikimo ir lengvai naudojamo transformavimo mechanizmo kėdė lengvai ir greitai atsiskleidžia.Modelyje yra patalynės dėžė.Modelis turi daugiau spalvų. Tinkamiausią variantą savo interjerui galite pas..
186.00€
Miegamas Fotelis - Monakas Miegamas Fotelis - Monakas
Naujiena
Didelis miegamas fotelis Monakas su patalynės dėže...
370.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 33 (3 puslapių)