Menu
Krepšelis

Lovos

„Artis" lova yra su grotelėmis ant kurių dedamas čiužinys (čiužinys perkamas atskirai).Galite rinktis gaminį dviejų spalvų derinio arba rinktis jį vienspalvį...
260.00€
Lova - Ausvėja Lova - Ausvėja
Naujiena
"Ausvėja" - elegantiška ir prabangą akcentuojanti lova.Galvūgalis gaminamas iš plokštės.Lovos šonų ir kojūgalio karkasas gaminamas iš medienos.Yra patalynės dėžė ir grotelės, ant kurių dedamas čiužinys (čiužinys perkamas atskirai).Galvūgalio aukštis 115 cm.Lovos aukštis 38 cm.Lovos ilgis 216 cm.Pata..
634.00€
„Banga" lova yra su dangčiais ant kurių dedamas čiužinys (čiužinys perkamas atskirai).Galite gaminiui rinktis spalvų derinį arba rinktis jį vienspalvį...
278.00€
Lova - Eliza mod. 1 Lova - Eliza mod. 1
TOP
Eliza lovos modelis sukurs stilingą ir individualų interjerą jūsų vaiko kambaryje. Produktas pagamintas iš baltos drožlių plokštės. Standus rėmas yra visiškai saugus vaikams. Dėl suapvalintų kraštų, apvadų PVC, apsaugomas vaikas nuo sužeidimų. Rėmas yra patvarus ir patikimas. Lovos apačioje yra dėžė..
161.00€
Iridė - lova su dangčiais ant kurių dedamas čiužinys (čiužinys perkamas atskirai).Galite rinktis gaminio spalvą...
260.00€
"Jonas" lova su grotelėmis ant kurių dedamas čiužinys (čiužinys perkamas atskirai).Galite rinktis spalvų derinį (tik Cherry Oxford/Maple Tanzau), arba gaminį iš vienos spalvos...
260.00€
"Justė" lova su grotelėmis ant kurių dedamas čiužinys (čiužinys perkamas atskirai)...
260.00€
Lova - KRN-204 Lova - KRN-204
Naujiena TOP
Erdvi bei patogi lova KRN-204 miegamajam užtikrins ramų ir patogų miegą. Lova turi aukštą, minkštą galvūgalį, į kurį galite atsiremti ir atsipalaiduoti žiūrėdami knygą ar gerą filmą. Lova turi patalynės dėžę su mediniu rėmu, kuri atsidaro į viršų iš kojūgalio pusės. Tai itin praktiška..
300.00€
Lova - LD-203 Lova - LD-203
Naujiena
Erdvi bei patogi lova LD-203 miegamajam užtikrins ramų ir patogų miegą. Lova turi aukštą, minkštą galvūgalį, į kurį galite atsiremti ir atsipalaiduoti žiūrėdami knygą ar gerą filmą. Lova turi patalynės dėžę su mediniu rėmu, kuri atsidaro į viršų iš kojūgalio pusės. Tai itin praktiškas sprendimas, le..
338.00€
Lova - LR-206 Lova - LR-206
Naujiena
 LR-206 – paprasta minimalistinė lova, kuri tiks bet kuriame miegamajame. Paminkštintas siuvinėtas galvūgalis suteiks komforto kaip atrama kasdieninio poilsio metu. Lova turi patalynės dėžę su mediniu rėmu, kuri atsidaro į viršų iš kojūgalio pusės. Tai itin praktiškas sprendimas, leid..
335.00€
Lova - MN-201 Lova - MN-201
Naujiena TOP
Erdvi, patogi miegamojo lova MN-201 suteiks jums ramų ir patogų miegą. Lova turi aukštą, minkštą galvūgalį, į kurį galite atsiremti ir atsipalaiduoti žiūrėdami knygą ar gerą filmą. Lova turi patalynės dėžę su mediniu rėmu, kuri atsidaro į viršų iš kojūgalio pusės. Tai itin praktiškas spren..
362.00€
Lova - Nikoleti 900 Lova - Nikoleti 900
Naujiena TOP
Lova "Nicoletti 900" skirta patogiam poilsiui ir sveikam miegui.Lova pagaminta pagal šiuolaikines tendencijas. Tvirtas šio gaminio karkasas pasižymi ilgaamžiškumu, saugumu, estetika. Modelis suteikia minkštą aukštą galvūgalį, dekoruotą dekoratyvine siūle. Ši lova yra tinkamas pasirinkimas tėvam..
121.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 31 (3 puslapių)