Menu
Krepšelis

Lovos

Lova - Prestižas Lova - Prestižas
TOP
Prestižas - dvigulė šiuolaikiško dizaino lova su patikimu metaliniu rėmu ir dujiniu pakėlimo mechanizmu bei patalynės dėže.Austrijos „KRONOSPAN“ plokštė, aukštos kokybės baldų audinys, putų polistirenas - gaminio ilgaamžiškumo užtikrinimas.Patikimos ir stabilios plūduriuojančios lovos koje..
245.00€
Miegamojo Lova - Bounty Miegamojo Lova - Bounty
TOP
Bounty Liuks lova su minkštu galvūgaliu papuoš bet kokį šiuolaikinį interjerą. Pagrindinis šio modelio bruožas yra tvirtas kėlimo mechanizmas. Jis lengvai ir tyliai pakyla, suteikdamas galimybę patekti į erdvų patalynės skyrių. Lininė niša yra padalinta į skyrius, o tai yra labai patogu ir praktiška..
177.00€
Miegamojo Lova - Harmonija Miegamojo Lova - Harmonija
TOP
Komforto ir ramybės mėgėjams sukurta lova skirta patogiam poilsiui ir sveikam miegui. Ši lova padarys bet kurį miegamąjį jaukiu kampu maksimaliam poilsiui. Lovos dizaino rafinuotumas ir elegancija sukuria aristokratišką vaizdą, kuris bus tinkamas tiek modernaus, tiek klasikinio tipo miegamojo interj..
236.00€
Miegamojo Lova - Imperija Miegamojo Lova - Imperija
TOP
"Imperija" lova su kėlimo mechanizmu yra elegantiškas, stilingas, modernus modelis, kuris suteiks sveiką ir patogų poilsį, ir daugelį metų išlaikys savo nesugadintą išvaizdą. Lovos rėmas pagamintas iš patvarių kokybiškų medžiagų, kurios garantuoja ilgą tarnavimo laiką. Patikimas kėlimo mechanizmas l..
243.00€
Miegamojo Lova - Loft Miegamojo Lova - Loft
Naujiena
Metalinė lova Loft tiks ieškantiems kuo paprastesnio, bet patikimo dizaino lovos.Lova be patalynės dėžės, be pakėlimo mechanizmo. Čiužinio stabilumą palaiko lovos šonuose esantys metaliniai laikikliai.Miegama dalis 160x200 cm.Galima rinktis su arba be čiužinio...
125.00€
Miegamojo Lova - Nikoleti Miegamojo Lova - Nikoleti
TOP
Nikoleti lova su pakėlimo mechanizmu ir patalynės dėže.Aukštis nuo žemės iki miegamos vietos - 31 cm (be čiužinio)Pastaba. 120 cm pločio lovos galvūgalis yra siuvinetas tik viena eile (žr. 3 nuotrauką)...
213.00€
Miegamojo Lova - Prima Miegamojo Lova - Prima
Naujiena
Miegamojo lova Prima - kokybiška dvigulė lova patogiam miegui ir poilsiui. Aukštas ir minkštas dygsniuotas galvūgalis bei minkšti lovos šonai.Patvarios metalinės grotelės su sustiprintais lameliais.Dujiniai pakėlėjai bei talpi patalynės dėžė...
217.00€
Miegamojo Lova - Venecija Miegamojo Lova - Venecija
TOP
Ši graži moderni lova taps miegamojo interjero puošmena. Ji patiks jums savo originaliu dizainu ir komfortu. Ši lova turi erdvią patalynės dėžę. Lovoje nėra kojų, pagrindinė atrama  yra pats rėmas - jis padidina jo stabilumą. Patikima ir stilinga lova patiks tiek klasikos, tiek europietiško sti..
270.00€
Lova - KRN-204 Lova - KRN-204
TOP
Erdvi bei patogi lova KRN-204 miegamajam užtikrins ramų ir patogų miegą. Lova turi aukštą, minkštą galvūgalį, į kurį galite atsiremti ir atsipalaiduoti žiūrėdami knygą ar gerą filmą. Lova turi patalynės dėžę su mediniu rėmu, kuri atsidaro į viršų iš kojūgalio pusės. Tai itin praktiška..
335.00€
Erdvi bei patogi lova LD-203 miegamajam užtikrins ramų ir patogų miegą. Lova turi aukštą, minkštą galvūgalį, į kurį galite atsiremti ir atsipalaiduoti žiūrėdami knygą ar gerą filmą. Lova turi patalynės dėžę su mediniu rėmu, kuri atsidaro į viršų iš kojūgalio pusės. Tai itin praktiškas sprendimas, le..
338.00€
 LR-206 – paprasta minimalistinė lova, kuri tiks bet kuriame miegamajame. Paminkštintas siuvinėtas galvūgalis suteiks komforto kaip atrama kasdieninio poilsio metu. Lova turi patalynės dėžę su mediniu rėmu, kuri atsidaro į viršų iš kojūgalio pusės. Tai itin praktiškas sprendimas, leid..
335.00€
Lova - MN-201 Lova - MN-201
TOP
Erdvi, patogi miegamojo lova MN-201 suteiks jums ramų ir patogų miegą. Lova turi aukštą, minkštą galvūgalį, į kurį galite atsiremti ir atsipalaiduoti žiūrėdami knygą ar gerą filmą. Lova turi patalynės dėžę su mediniu rėmu, kuri atsidaro į viršų iš kojūgalio pusės. Tai itin praktiškas spren..
362.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 30 (3 puslapių)