Menu
Krepšelis

Svetainė

Svetainė
Itin didelė ir talpi komoda Praha su stalčiais bei lentynomisGalima rinktis spalvų derinį sonoma/balta blizgi arba artisan/juoda...
175.00€
Šis fotelis taps mėgstama poilsio vieta ir nuostabiu interjero papildymu. Jo dizainas kruopščiai apgalvotas siekiant maksimalaus komforto: gilus nusileidimas, minkšta aukšta nugara, lygūs porankiai. Šioje kėdėje lengva prarasti laiko nuovoką.Šio modelio dizaino ypatybė – ant galvos atramos esančios ..
170.00€
Krėslas - Prestižas Krėslas - Prestižas
TOP
Krėslas puikiai atrodys ir kaip atskiras baldas, ir su sofa.Į komplektą įeina nedidelė pagalvė, kuri patogiai palaiko juosmens sritį ir padaro sėdėjimą kėdėje dar patogesnį.Fotelis su giliu nusileidimu. Sėdėti jame vienas malonumas.Plotis: 76 cmSėdynės plotis: 55 cmGylis: 96 cmSėdynės gylis: 55,5 cm..
155.00€
Grand - stilingas ir labai patogus kampas.ANTINOISE nepriklausomų spyruoklių blokas. Slėginės spyruoklės yra suspaustos, užtikrinančios būtiną gaminio elastingumą.Pagrindo viršuje yra labai elastingo poliuretano putplasčio sluoksnis (storis yra 20 mm). Po juo - ypač minkštas, labai elastin..
825.00€
Minkštas Kampas - Santa Minkštas Kampas - Santa
TOP
Kampinė sofa Santa - puikus dizainas su nepriklausomų spyruoklių bloku, sukuriančiu aukštą komfortą.Nepriklausomas spyruoklių blokas, kuris suteikia sofai ortopedinį efektą.Modelyje yra erdvi dėžė patalynei laikyti.„Eurobook“ transformavimo sistema.Sofos korpusas yra visiškai paslėptas po apmušalais..
495.00€
Minkštas Kampas - Sergio Minkštas Kampas - Sergio
TOP
Sergio - stilinga ir patogi kampinė sofa yra puikus pasirinkimas, jei norite įrengti net labai mažą kambarį.Nepriklausomų spyruoklių (549 vnt.) blokas ANTINOISE puikiai prisitaiko prie kūno kontūrų, sukurdamas ortopedinį efektą.„Eurobook“ transformacijos mechanizmas.Talpios dėžės pata..
458.00€
Su LED apšvietimu (šoninėse vitrinose).Spalva Artisan/Latte (pilka blizgi)..
580.00€
Sekcija - Deliux Sekcija - Deliux
Naujiena
Spalva tik derinys urban oister/balta.Televizoriaus vieta: 123x97 cm..
182.00€
Su LED apšvietimu vitrinoje.Korpusas: Ąžuolas sanremo šviesus.Fasadai: Ąžuolas sanremo tamsus + Balta blizgi...
592.00€
Keturių atskirų dalių sekcija Roma.Su LED apšvietimu vitrinoje.Spalvos kaip pavaizduota nuotraukose: korpuso spalva - wiaz, fasadai - derinys balta blizgi ir pilka matinė...
580.00€
Sofa Lova - Belini Sofa Lova - Belini
TOP
Belini - sofa, kuri pritraukia visų, be išimties, dėmesį.Sofos pagalvės yra ne tik dekoratyvinės, bet ir daro sofą neįtikėtinai jaukią, minkštą.„Eurobook“ transformacijos mechanizmas.Erdvi patalynės dėžė.Tvirtas karkasas prailgina produkto tarnavimo laiką ir suteikia jam patikimumą.Modelis turi daug..
281.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 110 (10 puslapių)