Menu
Krepšelis

Minkšti kampai

Minkšti kampai
Grand - stilingas ir labai patogus kampas.ANTINOISE nepriklausomų spyruoklių blokas. Slėginės spyruoklės yra suspaustos, užtikrinančios būtiną gaminio elastingumą.Pagrindo viršuje yra labai elastingo poliuretano putplasčio sluoksnis (storis yra 20 mm). Po juo - ypač minkštas, labai elastin..
825.00€
Minkštas Kampas - Santa Minkštas Kampas - Santa
TOP
Kampinė sofa Santa - puikus dizainas su nepriklausomų spyruoklių bloku, sukuriančiu aukštą komfortą.Nepriklausomas spyruoklių blokas, kuris suteikia sofai ortopedinį efektą.Modelyje yra erdvi dėžė patalynei laikyti.„Eurobook“ transformavimo sistema.Sofos korpusas yra visiškai paslėptas po apmušalais..
495.00€
Minkštas Kampas - Sergio Minkštas Kampas - Sergio
TOP
Sergio - stilinga ir patogi kampinė sofa yra puikus pasirinkimas, jei norite įrengti net labai mažą kambarį.Nepriklausomų spyruoklių (549 vnt.) blokas ANTINOISE puikiai prisitaiko prie kūno kontūrų, sukurdamas ortopedinį efektą.„Eurobook“ transformacijos mechanizmas.Talpios dėžės pata..
458.00€
Minkštas Kampas - Goldas Minkštas Kampas - Goldas
Naujiena
Minkštas kampas su zig zag ir bonell tipų spyruoklėmis.Kampas yra universalus, galima keisti puses. Turi miegamą mechanizmą bei patalynės dėžę.Įvairus audinių pasirinkimas – jei nerandate tinkamo varianto, galite kreiptis dėl didesnio pasirinkimo.Miegamoji dalis - 215x150 cm..
751.00€
Sofos pagrindas yra nepriklausomų spyruoklių blokas, kurio dėka atsipalaiduoti ir miegoti ant šio kampo kuo patogiau. Sofoje yra du miegamosios vietos variantai: pagrindinė lova ir papildoma kampinė dalis. Prieigą prie pagrindinės lovos užtikrina patogus ir patikimas "Eurobook" transformacijos mecha..
917.00€
Minkštas Kampas - Luidži Minkštas Kampas - Luidži
TOP
Kampinė sofa Luidži suteiks nuostabią vietą poilsiui ir miegui.Produktas išsiskiria patvarumu, ilgaamžiškumu ir ilgu tarnavimo laiku. Tokios savybės yra pasiekiamos naudojant aukštos kokybės šiuolaikiškas medžiagas ir apmušalus.Sofa yra mažų kompaktiškų matmenų, todėl tinka bet kokio dydžio kambariu..
341.00€
Minkštas Kampas - Manhatanas Minkštas Kampas - Manhatanas
TOP
Šio sofos modelio bruožas yra ilgas porankis, papildytas dviem didelėmis pagalvėmis. Dėl to kampinė dalis yra tokia pat patogi sėdėti kaip ir pagrindinėje sofos dalyje. Ant tokios sofos su komfortu galės tilpti visa šeima.Šis kampas turi vieną erdvią patalynės dėžę...
365.00€
Neapolis tai minkšta, stilinga kampinė sofa idealiai derėsianti prie modernaus ar klasikinio interjero, sukurdama jaukumą ir tapdama pagrindine poilsio vieta.Transformacijos mechanizmas „Eurobook“.Kampinę modelio dalį galima sumontuoti iš kurios norite pusės.Dvi talpios patalynės dėžės.Dvi mažos dek..
648.00€
Minkštas Kampas - Neptūnas Minkštas Kampas - Neptūnas
Naujiena
Minkštas kampas su ZIG ZAG ir BONELL tipų spyruoklėmis.Turi miegamą mechanizmą bei daiktadėžę.Įvairus audinių pasirinkimas - jei nerandate tinkamo varianto galite kreiptis dėl didesnio pasirinkimo.Bendras ilgis: 245x180 cmMiegamoji dalis: 140x195 cm..
974.00€
Minkštas Kampas - Neptūnas Chester Minkštas Kampas - Neptūnas Chester
Naujiena
Išskirtinis ir prabangus kampas Neptūnas Chester.ZIG ZAG ir BONELL tipų spyruoklės.Yra miegamas mechanizmas bei daiktadėžė.Bendras ilgis: 245x175 cmMiegamoji dalis: 130x193 cmĮvairus audinių pasirinkimas – jei nerandate tinkamo varianto galite teirautis dėl platesnio pasirinkimo...
1,232.00€
Minkštas Kampas - Nikoleti Minkštas Kampas - Nikoleti
TOP
Nikoleti - didelė kampinė sofa skirta stilingam ir moderniam interjerui.Transformacijos mechanizmas, kurio dėka lengva sofą išskleisti į lovą.Nepriklausomų spyruoklių blokas ir labai elastingos poliuretano putos.Po pagrindine sofos sėdyne ir po kampiniu elementu yra patalynės dėžės.Aukštis iki miega..
578.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 24 (2 puslapių)