Menu
Krepšelis

Minkšti kampai

Minkšti kampai
Minkštas kampas - Arieti silver U
Naujiena
Kampas Arieti išskirtinio dizaino baldas, kuris reikalauja didelės erdvės. Puikus pasirinkimas tiems, pas kuriuos susirenka daug žmonių..
1,438.00€
Kampo kojos metalinėsKampas universalus (Renkantis kampą pasirenkate kuri pusė reikalinga)Didelė patalynės dėžėMiegama dalis 285x130Galima rinktis kombinacijas iš audinio Monolith ir dirbtinės odos Soft..
591.00€
Kampo kojelės chromuotos 9cm aukščio, todėl lengvai gali palysti robotasKampo miegama dalis 266x125Reguliuojamos galvos atramosDvi erdvios patalynės dėžėsSpalvas galima kombinuot iš Monolith audinių paletės arba rinktis vienos spalvos audinį...
1,190.00€
Kampo kojelės chromuotos 9cm aukščioKampo miegama dalis 198x125Yra patalynės dėžėSpalvas galima kombinuoti iš Monolith audinių paletės arba rinktis vienos spalvos audinį.* Kombinuojant 2 spalvas kaina skaičiuojama kaip su MONOLITH audiniu..
788.00€
Grand - stilingas ir labai patogus kampas.ANTINOISE nepriklausomų spyruoklių blokas. Slėginės spyruoklės yra suspaustos, užtikrinančios būtiną gaminio elastingumą.Pagrindo viršuje yra labai elastingo poliuretano putplasčio sluoksnis (storis yra 20 mm). Po juo - ypač minkštas, labai elastin..
895.00€
Kampo kojelės metalinės 2,5cm aukščioKampo miegama dalis 285x135Yra patalynės dėžėKampas parduodamas su pagalvėmSpalvas galima kombinuoti iš Monolith audinių paletės arba rinktis vienos spalvos audinį.* Kombinuojant 2 spalvas kaina skaičiuojama kaip su MONOLITH audiniu..
780.00€
Sofos pagrindas yra nepriklausomų spyruoklių blokas, kurio dėka atsipalaiduoti ir miegoti ant šio kampo kuo patogiau. Sofoje yra du miegamosios vietos variantai: pagrindinė lova ir papildoma kampinė dalis. Prieigą prie pagrindinės lovos užtikrina patogus ir patikimas "Eurobook" transformacijos mecha..
996.00€
Minkštas Kampas - Luidži Minkštas Kampas - Luidži
TOP
Kampinė sofa Luidži suteiks nuostabią vietą poilsiui ir miegui.Produktas išsiskiria patvarumu, ilgaamžiškumu ir ilgu tarnavimo laiku. Tokios savybės yra pasiekiamos naudojant aukštos kokybės šiuolaikiškas medžiagas ir apmušalus.Sofa yra mažų kompaktiškų matmenų, todėl tinka bet kokio dydžio kambariu..
370.00€
Kampo kojelės plastikinės 2 cm aukščioKampo miegama dalis 265x130Yra didelė patalynės dėžėKampas parduodamas su pagalvėmSpalvas galima kombinuoti iš Monolith audinių paletės arba rinktis vienos spalvos audinį.* Kombinuojant 2 spalvas kaina skaičiuojama kaip su MONOLITH audiniu..
650.00€
Kampo kojelės plastikinės 2 cm aukščioKampo miegama dalis 265x130Yra didelė patalynės dėžėKampas parduodamas su pagalvėmSpalvas galima kombinuoti iš Monolith audinių paletės arba rinktis vienos spalvos audinį.* Kombinuojant 2 spalvas kaina skaičiuojama kaip su MONOLITH audiniu..
782.00€
Minkštas Kampas - Manhatanas Minkštas Kampas - Manhatanas
TOP
Šio sofos modelio bruožas yra ilgas porankis, papildytas dviem didelėmis pagalvėmis. Dėl to kampinė dalis yra tokia pat patogi sėdėti kaip ir pagrindinėje sofos dalyje. Ant tokios sofos su komfortu galės tilpti visa šeima.Šis kampas turi vieną erdvią patalynės dėžę...
397.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 28 (3 puslapių)