Menu
Krepšelis

Čiužiniai

Čiužinys - Extra Strong
TOP
Extra Strong - anatominis dvipusis čiužinys, turintis ortopedinį poveikį.Čiužinio pagrindą sudaro ANTINOISE nepriklausomų spyruoklių blokas, elastingos poliuretano putos, kokoso pluošto sluoksnis kartu su natūraliu lateksu.Skirtingi čiužinio pusių standumai: vidutiniškai kietoje čiužinio pusėje..
93.00€
Čiužinys - Imperial
TOP
Spyruoklių blokas: 4 tipų nepriklausomų novatoriškų ANTINOISE spyruoklių blokas + padidinto elastingumo, skirtingo skersmens ir standumo spyruoklės, 205-225 mm aukščio, supakuotos į atskirus 170-175 mm aukščio maišelius, uždarytos SPANBOND-PROTECT neaustine medžiaga iš abiejų pusių. Vienoje bloko pu..
116.00€
Čiužinys - Komfort
TOP
Spyruoklinis blokas suteikia elastingumą ir korpuso palaikymą esant apkrovai. Kaip izoliacinis sluoksnis tarp spyruoklinio bloko ir čiužinio užpildų yra naudojama didelio tankio medžiaga – Spunbondas, kuri sumažina trintį tarp klojamųjų sluoksnių ir čiužinio spyruoklinio bloko. Taip apsaugomas gamin..
72.00€
Čiužinys - Royal Liuks
TOP
„Royal Liuks“ - aukščiausios kokybės anatominis čiužinys su ortopediniu efektu ir šiuolaikiška vėdinimo sistema viduje. Išskirtinis šio čiužinio bruožas yra jo aukštis (storis). Būtent šis rodiklis, kaip ir čiužinio užpildymas, turi įtakos tinkamai paskirstant apkrovą stuburui. Čiužinio pagrind..
108.00€
NOVA – tai neįprastai aukštas čiužinys, dviejų Pocket spyruoklių sistemų pagrindu, patogiam miegui.Čiužinio  ypatybės:kiekviena spyruoklė įvilkta į atskirą tekstilės maišelį;su dviejų Pocket spyruoklių blokų deriniu efektyviam palaikymui;su HR atvirų porų putų poliuretanu minkštumui b..
529.00€
Extra Hard - anatominis ortopedinio efekto dvipusis čiužinys. Čiužinio pagrindą sudaro ANTINOISE nepriklausomų spyruoklinių blokas kartu su labai elastingomis poliuretano putomis ir kokoso sluoksniu.Spyruoklių blokas turi skirtingas kietumo zonas: sustiprintą vidurinę dalį ir minkštesnes galvos ir k..
99.00€
„Klasika“ - be spyruoklių čiužinys su unikalia poliuretano putų pjovimo sistema. Čiužinio bruožas yra kompaktiškas aukštis, kuris yra svarbus dviaukštėms lovoms ir ištraukiamoms lovoms, o dėl mažo svorio jį lengva transportuoti. Minkšti užpildai. Spyruoklinis dvipusis čiužinys „Klasika“ yra 140 mm a..
70.00€
Čiužinys - TNG-213 180x200 cm
Naujiena
Priklauso dvipusių čiužinių grupei, susidedančiai iš 9 zonų kišeninių spyruoklių. Pagaminta pagal naujausias technologijas naudojant aukštos kokybės medžiagas.Antialerginis užvalkalas iš medvilnės-poliesterio trikotažo audinio, dygsniuotas baltai - malonus liesti.Įsiūtas L formos užtr..
188.00€
Dvipusis (kieta/itin kieta pusė) čiužinys "Winter/Summer" su žiemos/vasaros funkcijomis. Čiužinys su nepriklausomomis kišeninėmis spyruoklėmis (Pocket), kurios užtikrina vienodą viso kūno apkrovą."Vasarinė" čiužinio pusė yra kietesnė pridėjus presuotos vilnos sluoksnį, sukurtą specialiai čiužin..
360.00€
BINGO – tai patogus, ergonomiškas čiužinys, paaugusiam vaikui, su 2 cm aukščio viskoelastinio (atmintis) putų poliuretano sluoksniu.Čiužinio ypatybės:ergonomiškas;dvipusis;laidus orui;tinka lovoms su padėčių nustatymu;užvalkalas nusegamas užtrauktuku.Čiužinys leidžia tolygiai paskirstyti kūno slėgį ..
239.00€
MAJUS – tai elastingas čiužinys iš dviejų skirtingų sudėčių bei tankių pjaustyto putų poliuretano derinio.Čiužinio ypatybės:ergonomiškas;dvipusis;laidus orui;tinka lovoms su padėčių nustatymu;užvalkalas nusegamas užtrauktuku.Viena čiužinio pusė iš atvirų porų šaltų putų poliuretano HR, kita iš putų ..
199.00€
Rodoma nuo 1 iki 11 iš 11 (1 puslapių)