Menu
Krepšelis

Sofos lovos

Sofa Lova - Belini Sofa Lova - Belini
TOP
Belini - sofa, kuri pritraukia visų, be išimties, dėmesį.Sofos pagalvės yra ne tik dekoratyvinės, bet ir daro sofą neįtikėtinai jaukią, minkštą.„Eurobook“ transformacijos mechanizmas.Erdvi patalynės dėžė.Tvirtas karkasas prailgina produkto tarnavimo laiką ir suteikia jam patikimumą.Modelis turi daug..
281.00€
Sofa Lova - Fortūna Sofa Lova - Fortūna
TOP
Sofa lova Fortūna - stilingas ir modernus interjero akcentas.Minkštos pagalvės ir aukštos kokybės medžiagos užtikrins patogiausią miegą ir poilsį.„Eurobook“ transformacijos mechanizmas.Talpi patalynės dėžė.Pagrindas yra faneros ir poliuretano putų derinys.Užsakant būtina pasirinkti, kurioje pusėje b..
308.00€
Sofa lova - Grand Sofa lova - Grand
TOP
Grand - stilinga ir labai patogi tachta - lova.ANTINOISE nepriklausomų spyruoklių blokas. Slėginės spyruoklės yra suspaustos, užtikrinančios būtiną gaminio elastingumą.Pagrindo viršuje yra labai elastingo poliuretano putplasčio sluoksnis (storis yra 20 mm). Po juo - ypač minkštas, labai el..
539.00€
Sofa lova - Leonardo Sofa lova - Leonardo
TOP
Sofos pagrindas yra nepriklausomų spyruoklių blokas, kurio dėka atsipalaiduoti ir miegoti ant šios sofos kuo patogiau. Prieigą prie pagrindinės lovos užtikrina patogus ir patikimas "Eurobook" transformacijos mechanizmas. Sofa turi erdvią patalynės dėžę. Nepriklausomas spiruoklių blokas.Įvairios..
533.00€
Sofa Lova - Nikoleti Sofa Lova - Nikoleti
TOP
Nikoleti - puikus sprendimas jūsų interjerui.Sofos dalyje yra 2 blokai nepriklausomų spyruoklių Antinoise (588 spyruoklės), jos prisitaiko prie Jūsų kūno kontūrų ir sukuria ortopedinį efektą bei užtikrina sveiką miegą.Erdvi patalynės dėžė. „Eurobook“ transformacijos mechanizmas. Patei..
355.00€
Sofa Lova - Nikoleti Klasika Sofa Lova - Nikoleti Klasika
TOP
Nikoleti Klasika - tinkama moderniam ir klasikiniam interjerui. Sofa idealiai tinka net mažiems kambariams.ANTINOISE nepriklausomų spyruoklių (588 vnt.) blokas.Užpildas - poliuretano putos.„Eurobook“ sulankstymo mechanizmas.Dekoratyvinės pagalvėlės puikiai išlaiko savo formą.Talpi patalynės dėžė.Spa..
415.00€
Sofa Lova - Reloti Soft Sofa Lova - Reloti Soft
TOP
Reloti Soft puikiai Jums tiks, jei norite jaukiai ilsėtis su šeima, sėdėti prie židinio su kavos puodeliu rankose, skaityti įdomią knygą ar žiūrėti mėgstamą filmą.ANTINOISE nepriklausomų spyruoklių (560 vnt.) blokas. Spyruoklės puikiai prisitaiko prie kūno kontūrų, sukurdamos ortopedinį efektą...
399.00€
Sofa Lova - Tokio Sofa Lova - Tokio
TOP
Tokio - sėkmingai suderintas paprastumas ir patikimumas, funkcionalumas ir patrauklumas, patogumas ir komfortas, modernus dizainas ir puiki kokybė.Rėmas pagamintas iš tvirto pagrindo suminkštinto poliuretano putų sluoksniu.Sofa yra ant kojelių, turi miegamą funkciją bei patalynės dėžę...
325.00€
Sofa lova "100" su zigzaginėmis bei kūginėmis spyruoklėmis, patalynės dėže. „Monolith” yra švelnus audinys, padengtas apsauginiu sluoksniu, kuris yra atsparus vandeniui, todėl išpylus skysčius audinį lengva nuvalyti. Medžiaga pasižymi itin dideliu atsparumu susidevėjimui, nesipūkuoja. ..
260.00€
Sofa lova 1300 NEW yra su pakėlimo mechanizmu, kūginėmis spyruoklėmis, turi patalynės dėžę.„Monolith” yra švelnus audinys, padengtas apsauginiu sluoksniu, kuris yra atsparus vandeniui, todėl išpylus skysčius audinį lengva nuvalyti. Medžiaga pasižymi itin dideliu atsparumu dilimui, nesipūkuoja. ..
405.00€
Sofa lova "800" su pakėlimo mechanizmu, kūginėmis spyruoklėmis, patalynės dėže.„Monolith” yra švelnus audinys, padengtas apsauginiu sluoksniu, kuris yra atsparus vandeniui, todėl išpylus skysčius audinį lengva nuvalyti. Medžiaga pasižymi itin dideliu atsparumu dilimui, nesipūkuoja. ..
425.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 25 (3 puslapių)