Menu
Krepšelis

Sofos lovos

Sofa lova "100" su zigzaginėmis bei kūginėmis spyruoklėmis, patalynės dėže. „Monolith” yra švelnus audinys, padengtas apsauginiu sluoksniu, kuris yra atsparus vandeniui, todėl išpylus skysčius audinį lengva nuvalyti. Medžiaga pasižymi itin dideliu atsparumu susidevėjimui, nesipūkuoja. ..
260.00€
Sofa lova 1300 NEW yra su pakėlimo mechanizmu, kūginėmis spyruoklėmis, turi patalynės dėžę.„Monolith” yra švelnus audinys, padengtas apsauginiu sluoksniu, kuris yra atsparus vandeniui, todėl išpylus skysčius audinį lengva nuvalyti. Medžiaga pasižymi itin dideliu atsparumu dilimui, nesipūkuoja. ..
405.00€
Sofa lova "800" su pakėlimo mechanizmu, kūginėmis spyruoklėmis, patalynės dėže.„Monolith” yra švelnus audinys, padengtas apsauginiu sluoksniu, kuris yra atsparus vandeniui, todėl išpylus skysčius audinį lengva nuvalyti. Medžiaga pasižymi itin dideliu atsparumu dilimui, nesipūkuoja. ..
425.00€
Sofa lova "800" su pakėlimo mechanizmu, kūginėmis spyruoklėmis, patalynės dėže.„Monolith” yra švelnus audinys, padengtas apsauginiu sluoksniu, kuris yra atsparus vandeniui, todėl išpylus skysčius audinį lengva nuvalyti. Medžiaga pasižymi itin dideliu atsparumu dilimui, nesipūkuoja. ..
335.00€
Sofa Lova - Belini Sofa Lova - Belini
TOP
Belini - sofa, kuri pritraukia visų, be išimties, dėmesį.Sofos pagalvės yra ne tik dekoratyvinės, bet ir daro sofą neįtikėtinai jaukią, minkštą.„Eurobook“ transformacijos mechanizmas.Erdvi patalynės dėžė.Tvirtas karkasas prailgina produkto tarnavimo laiką ir suteikia jam patikimumą.Modelis turi daug..
305.00€
Sofa Lova - Bravo Sofa Lova - Bravo
TOP
Bravo - sėkmingai suderintas paprastumas ir patikimumas, funkcionalumas ir patrauklumas, patogumas ir komfortas, modernus dizainas ir puiki kokybė.Rėmas pagamintas iš tvirto pagrindo suminkštinto poliuretano putų sluoksniu.„Eurobook“ transformacijos mechanizmas.Erdvi patalynės dėžė.Modelis turi daug..
271.00€
Sofa Lova - City Sofa Lova - City
TOP
City  - geriausias sprendimas norint sutaupyti vietos savo namuose.„Eurobook“ transformacijos mechanizmas.Naudojami apmušalai yra estetiškai patrauklūs, praktiški ir pasižymi aukštu atsparumu dilimui.Modelis turi kelias spalvas. Tinkamiausią variantą savo interjerui galite pasirinkti iš siūlomų..
298.00€
Sofa Lova - Fortūna Sofa Lova - Fortūna
TOP
Sofa lova Fortūna - stilingas ir modernus interjero akcentas.Minkštos pagalvės ir aukštos kokybės medžiagos užtikrins patogiausią miegą ir poilsį.„Eurobook“ transformacijos mechanizmas.Talpi patalynės dėžė.Pagrindas yra faneros ir poliuretano putų derinys.Galite pasirinkti kurioje pusėje bus poranki..
340.00€
Sofa Lova - Gloria Sofa Lova - Gloria
Naujiena
Sofos lovos - Gloria miegamoji dalis 200x152Galimas spalvų pasirinkimas..
318.00€
Sofa lova - Grand Sofa lova - Grand
TOP
Grand - stilinga ir labai patogi tachta - lova.ANTINOISE nepriklausomų spyruoklių blokas. Slėginės spyruoklės yra suspaustos, užtikrinančios būtiną gaminio elastingumą.Pagrindo viršuje yra labai elastingo poliuretano putplasčio sluoksnis (storis yra 20 mm). Po juo - ypač minkštas, labai el..
583.00€
Sofa lova - Leonardo Sofa lova - Leonardo
TOP
Sofos pagrindas yra nepriklausomų spyruoklių blokas, kurio dėka atsipalaiduoti ir miegoti ant šios sofos kuo patogiau. Prieigą prie pagrindinės lovos užtikrina patogus ir patikimas "Eurobook" transformacijos mechanizmas. Sofa turi erdvią patalynės dėžę. Nepriklausomas spiruoklių blokas.Įvairios..
579.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 27 (3 puslapių)